Alstromerie

Alstromerie, nebo také boubelka či peruánské lilie jsou nádherné květiny původem z Jižní Ameriky. Jejich květy jsou velmi živé, ale zároveň jemné a jejich velká výhoda je, že vykvétají postupně. Působí elegantně a proto jsou velmi oblíbenou volbou jako gratulační kytice. Hodí se také pro obchodní příležitosti, poděkování nebo jsou skvělé jako oživení kanceláře či interiéru Vašeho domova. Oživí také recepce Vašeho penzionu či hotelu. Krásně a nápaditě vyniknou ve vysoké skleněné váze s čistou vodou. Na jediném stonku naleznete hned několik květů. Celý popis

Alstromerie - malá kytice

Kytice obsahuje 5 květů /barvy dle akt.nabídky/, zelenou přízdobu a dekorační stuhu.

400
347,83 Kč bez DPH

Alstromerie - velká kytice

Kytice obsahuje 8 květů /barvy dle akt.nabídky/, zelenou přízdobu a dekorační stuhu.

700
608,70 Kč bez DPH

Popis

Alstromerie, nebo také boubelka či peruánské lilie jsou nádherné květiny původem z Jižní Ameriky. Jejich květy jsou velmi živé, ale zároveň jemné a jejich velká výhoda je, že vykvétají postupně. Působí elegantně a proto jsou velmi oblíbenou volbou jako gratulační kytice. Hodí se také pro obchodní příležitosti, poděkování nebo jsou skvělé jako oživení kanceláře či interiéru Vašeho domova. Oživí také recepce Vašeho penzionu či hotelu. Krásně a nápaditě vyniknou ve vysoké skleněné váze s čistou vodou. Na jediném stonku naleznete hned několik květů.

Barevnost kytice je vždy dle aktuální nabídky, tudíž není dána barva, pokud chcete předem vědět jakou barvu máme skladem, zavolejte na naši pobočku a kolegyně Vám rády zodpoví. Kytice obsahuje určitý počet stonků/ květů/ dle zvolené velikosti a je opatřena přízdobou a krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační. 

Význam květin podle barvy:

  • červená = láska a vášeň
  • růžová = něha a sympatie
  • oranžová = touha a nadšení
  • žlutá = radost a přátelství
  • bílá = čistota a nevinnost

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o alstromerie:

Po příchodu domů, zastřihněte šikmo stonek. Odstraňte listy, které by byly ve vodě. Přidejte výživu do čisté vázy s vodou a kytici vložte. Stonky pravidelně zkracujte. Místo chladnější a stinné mají raději. Vodu měnit co 2-3 dny.