Chryzantémy žluté

Chryzantéma je kytice původem z Číny a Japonska. Je dokonce na císařské pečeti Japonska. Tato květina,, též u nás přezdívaná jako listopadka, dušička, je u nás zejména symbolizovaná jako pohřební květina. Ale není tomu jen tak, v poslední době je velmi vyhledávanou květinou pro svatební kytice, kytice na oslavy či dekorace na stoly. Celý popis

Chryzantémy žluté - malá kytice

Malá kytice chryzantém obsahuje 3 stonky s květy a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost žlutá.

245
213,04 Kč bez DPH

Chryzantémy žluté - střední kytice

Střední kytice chryzantém obsahuje 6 stonků s květy a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost žlutá.

460
400,00 Kč bez DPH

Chryzantémy žluté - velká kytice

Velká kytice chryzantém obsahuje 10 stonků s květy a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost žlutá.

650
565,22 Kč bez DPH

Popis

Chryzantéma je kytice původem z Číny a Japonska. Je dokonce na císařské pečeti Japonska. Tato květina, též u nás přezdívaná jako listopadka, dušička, je u nás zejména symbolizovaná jako pohřební květina. Ale není tomu jen tak, v poslední době je velmi vyhledávanou květinou pro svatební kytice, kytice na oslavy či dekorace na stoly. Chryzantéma je také symbolem přátelství a věčnosti. Má také hned několik barevných variant. U nás máme většinou skladem žluté a bílé, a pak také fialovou nebo fialovo bílou velmi oblíbenou verzi. 

Tato verze je verze žlutá. Kytice obsahuje určitý počet květů dle zvolené velikosti a je opatřena krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační.

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o chryzantémy:

Jakmile kytici obdržíte, před vložením do vázy otrhejte listy, které by zůstaly ve vodě, aby neuhnívaly. Vodu pak nikdy nevylévejte, pouze doplňujte. Je také nutné stonek pravdielně zkracovat, mimo řezání je vhodné lámání nebo mačkání, tak totiž je rostlina schopna pojmout více vody. Doproučujeme také přidat do vody výživu.