Gerbery

Gerbery, květiny, které kromě toho, že jsou unikátní svými sytým a výrazným zbarvením,umí také vyjádřit optimismus, štěstí nebo radost. Kytice gerber je velmi variabilní a dá se použít při více příležitostech. Tyto květiny dokáží povzbudit, naplnit touhy, sny i vykouzlit úsměv na rtu. Je to také skvělá volba jako kytice pro obchodní partnery nebo třeba popřát k uzdravení či kytice gratulační. Mají velmi hebké květy, mají více než třicet druhů a u nás vždy naleznete krásné a čerstvé květy. Celý popis

Gerbery - malá kytice

Kytice obsahuje 3 květy /barvy dle akt.nabídky/, zelenou přízdobu a dekorační stuhu.

400
330,58 Kč bez DPH

Gerbery - velká kytice

Kytice obsahuje 7 květů /barvy dle akt.nabídky/, zelenou přízdobu a dekorační stuhu.

700
578,51 Kč bez DPH

Popis

Gerbery, květiny, které kromě toho, že jsou unikátní svými sytým a výrazným zbarvením,umí také vyjádřit optimismus, štěstí nebo radost. Kytice gerber je velmi variabilní a dá se použít při více příležitostech. Tyto květiny dokáží povzbudit, naplnit touhy, sny i vykouzlit úsměv na rtu. Je to také skvělá volba jako kytice pro obchodní partnery nebo třeba popřát k uzdravení či kytice gratulační. Mají velmi hebké květy, mají více než třicet druhů a u nás vždy naleznete krásné a čerstvé květy. 

Barevnost kytice je vždy dle aktuální nabídky, tudíž není dána barva, pokud chcete předem vědět jakou barvu máme skladem, zavolejte na naši pobočku a kolegyně Vám rády zodpoví. Kytice obsahuje určitý počet květů dle zvolené velikosti a je opatřena přízdobou a krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační. 

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o gerbery:

Po příchodu domů, zastřihněte šikmo stonek.Přidejte výživu do čisté vázy s vodou a kytici vložte. Stonky pravidelně zkracujte a měňte vodu častěji, aby se netvořily bakterie.