Jarní kytice NOVINKA

Naše NOVINKA - Jarní kytice je kombinací sezónních jarních květin. Najdete v ní například pryskyřník, frézie, barevné tulipány, eucalyptus, tlaspi a přírodní lýko. Barevnost dle aktuální skladové dostupnosti. Celý popis

Jarní kytice NOVINKA

Jarní kytice obsahuje pryskyřník, frézie, barevné tulipány, eucalyptus, tlaspi a přírodní lýko. Barevnost dle aktuální skladové dostupnosti.

500
413,22 Kč bez DPH

Popis

Naše NOVINKA - Jarní kytice je kombinací sezónních jarních květin. Najdete v ní například pryskyřník, frézie, barevné tulipány, eucalyptus, tlaspi a přírodní lýko. Barevnost dle aktuální skladové dostupnosti. Tato kytice je osobitá svým typickým svěžím vzhledem, který je do kulata a je tak velmi líbivý. Vhodnost této jarní kytice je třeba i na svatbu jako gratulační květina, narozeninová květina nebo jen tak pro radost či oživení interiéru. 

Tato kytice je míchaná, takže se její skladba a barevnost liší dle aktuální skladové nabídky. 

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o řezané květiny obecně:

Jakmile kytici obdržíte, před vložením do vázy otrhejte listy, které by zůstaly ve vodě, aby neuhnívaly. Je také nutné stonek pravdelně zkracovat, mimo řezání je vhodné lámání nebo mačkání, tak totiž je rostlina schopna pojmout více vody. Doproučujeme také přidat do vody výživu.