Kulatá kytice

Velmi oblíbená sezónně laděná kytice navázaná do tvaru připomínajícího kruh. Vhodná pro všechny příležitosti. Doplněná o dekorační zeleň, která této kytici dodá ten správný šmrnc. Celý popis

Kulatá kytice - malá

Malá míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin. Aktuálně 1 gerbera, 2 alstromerie, 2 chryzantény a doplňková zeleň, to vše opatřeno sladěnou stuhou.

370
305,79 Kč bez DPH

Kulatá kytice - střední

Střední míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin. Aktuálně 3 gerbery, 3 alstromerie, 3 chryzantény a doplňková zeleň, to vše opatřeno sladěnou stuhou.

560
462,81 Kč bez DPH

Kulatá kytice - velká

Velká míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin. Aktuálně 5 gerber, 5 alstromerií, 5 chryzantén a doplňková zeleň, to vše opatřeno sladěnou stuhou.

920
760,33 Kč bez DPH

Kulatá kytice - PLUS MAXI

PLUS MAXI míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin. Aktuálně 10 gerber, 10 alstromerií, 10 chryzantén a doplňková zeleň, to vše opatřeno sladěnou stuhou.

1 580
1 305,79 Kč bez DPH

Popis

Kulatá kytice je kombinací sezónních květin, zpravidla nádherně barevných gerber a chryzantém doplněná o dekorační zeleň. Jedná se o velmi oblíbenou kytici, která je vhodná pro všechny příležitosti. Kombinace se může lišit dle aktuálně dostupných a sezónních květin. Pokud se chcete informovat o konkrétním složení, kontaktujte nás. Tato kytice je osobitá svým typickým vzhledem, který je do kulata a je tak velmi líbivý. Vhodnost této kulaté kytice je třeba i na svatbu jako gratulační květina, narozeninová květina nebo jen tak pro radost či oživení interiéru. V jarním období se můžete těšit na kytice kombinované z tulipánů, v létě například slunečnice, eustoma, kopretiny. Na podzim se můžete třeba těšit na chryzantémy, hypericumy nebo gerbery a v zimním období nás potěší růže, chryzantémy a alstromerie a jejich kombinace.

Tato kytice je míchaná, takže se její skladba a barevnost liší dle aktuální a sezónní nabídky. Kytice je podle Vámi zvolené velikosti a je opatřena krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační.

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o řezané květiny obecně:

Jakmile kytici obdržíte, před vložením do vázy otrhejte listy, které by zůstaly ve vodě, aby neuhnívaly. Je také nutné stonek pravdelně zkracovat, mimo řezání je vhodné lámání nebo mačkání, tak totiž je rostlina schopna pojmout více vody. Doporučujeme také přidat do vody výživu.