Kytice se sladkostmi

Oblíbená netradiční vazba, ve které naleznete kombinaci živých květin a různých cukrovinek, jako jsou lízátka, čokoláda a další dobroty. Celý popis

Kytice se sladkostmi - malá

Čerstvá sezónně laděná kytice doplněná cukrovinkami. Ve vybrané cenové hladině. Obsahuje 3 lízatka, 1 balení bonbónů a čerstvé řezané květy + zeleň.

450
391,30 Kč bez DPH

Kytice se sladkostmi - střední

Čerstvá sezónně laděná kytice doplněná cukrovinkami. Ve vybrané cenové hladině. Obsahuje 5 lízátek, 1 balení bonbónů a čerstvé řezané květy + zeleň.

680
591,30 Kč bez DPH

Kytice se sladkostmi - velká

Čerstvá sezónně laděná kytice doplněná cukrovinkami. Ve vybrané cenové hladině. Obsahuje 7 lízatek, 1 balení bonbónů a čerstvé řezané květy + zeleň.

880
765,22 Kč bez DPH

Kytice se sladkostmi - PLUS MAXI

Čerstvá sezónně laděná kytice doplněná cukrovinkami. Ve vybrané cenové hladině. Obsahuje 10 lízatek, 2 balení bonbónů a čerstvé řezané květy + zeleň.

1 300
1 130,43 Kč bez DPH

Popis

Kytice se sladkostmi je velmi oblíbená možnost jak darovat kytici netradičně. Díky tomu, že jsou tyto kytice doplněny o cukrovinky, jako jsou lízátka, čokolády, bonbóny a další, tak se hodí například pro obdarování našich dětí, studentů a nebo jen milovníků sladkého. Kytice je vždy podle sezónní nabídky ( gerbery, růže, slunečnice, chryzantémy a další), obohacené dekorační zelení a již zmíněnými cukrovinkami. Tyto kytice jsou každá originál a každá vazba je různá a liší se. Velikost závisí podle ceny, na výběr máte ze 4 cenových kategorií. Lišit se může složení kytice i sladkostí. Pokud preferujete nějaký konkrétní druh nebo složení, připište nám do poznámky, pokud bude v našich silách vyhovíme Vám. Dále nám také můžete připsat pro jakou příležitost kytice je. 

Tato kytice je originál a její složení se vždy liší. Vyberte si ze 4 cenových variant. Fotky jsou ilustrační.

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o kytici se sladkostmi:

Před uložením do vázy doporučujeme z  kytice doporučujeme odstranit cukrovinky, aby nedošlo k jejich kontaktu s vodou. Dále pak pečovat o květiny standartním způsobem a to tak, že seřízneme šikmo konečky a měníme vodu zpravidla co 2 dny. Sladkosti jsou určeny ke konzumaci do data trvanlivosti uvedené na obalu.