Míchaná kytice

Sezonní kytice vhodné pro všechny příležitost. Složení se liší dle ročního období. Vždy čerstvé a potěší každého. Celý popis

Míchaná kytice - malá

Malá míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin (viz. popis), je opatřena barevně sladěnou stuhou. Obsahuje 5 ks květů.

400
330,58 Kč bez DPH

Míchaná kytice - střední

Střední míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin (viz. popis), je opatřena barevně sladěnou stuhou. Obsahuje 9 ks květů.

690
570,25 Kč bez DPH

Míchaná kytice - velká

Velká míchaná kytice je složena z kombinace sezónně dostupných květin (viz. popis), je opatřena barevně sladěnou stuhou. Obsahuje 13 ks květů.

1 080
892,56 Kč bez DPH

Míchaná kytice - PLUS MAXI

Míchaná kytice PLUS MAXI je složena z kombinace sezónně dostupných květin (viz. popis), je opatřena barevně sladěnou stuhou. Obsahuje 17 květů.

1 480
1 223,14 Kč bez DPH

Popis

Mícháná kytice je velmi vhodnou kyticí pro všechny druhy příležitostí. Jedná se především o kytici složenou ze sezónně dostupných květin, které pro Vás pečlivě vybíráme. Tyto kytice jsou pestré, barevné, pro oko velmi povedené a svěží. Tuto kytici můžete darovat na oslavách, jako blahopřání ke všem možným příležitostem, ale také poslouží jako voňavá dekorace do interiéru u Vás doma nebo na pracovišti. V jarním období se můžete těšit na kytice kombinované z tulipánů, v létě například slunečnice, eustoma, kopretiny. Na podzim se můžete třeba těšit na chryzantémy, hypericumy nebo grbery a v zimním období nás potěší růže, chryzantémy a alstromerie a jejich kombice.

Tato kytice je míchaná, takže se její skladba a barevnost liší dle aktuální a sezónní nabídky. Kytice je podle Vámi zvolené velikosti a je opatřena krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační.

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o řezané květiny obecně:

Jakmile kytici obdržíte, před vložením do vázy otrhejte listy, které by zůstaly ve vodě, aby neuhnívaly. Je také nutné stonek pravdelně zkracovat, mimo řezání je vhodné lámání nebo mačkání, tak totiž je rostlina schopna pojmout více vody. Doproučujeme také přidat do vody výživu.