Novinky

 • FLOWER BOX

  FLOWER BOX

  16.2.2024

  Źe neznáte flower box? Tak vyzkoušejte. Flower box v překladu květinový box je nový moderní a elegantní způsob jako originálně darovat květiny. Box obsahuje řezané květiny, které jsou naaranžovány do hmoty umístěné v boxu. To musíte mít!

  více informací
 • MDŽ 8.3.2024

  MDŽ 8.3.2024

  16.2.2024

  Blíží se Mezinárodní den žen, v tento den, tj. 8.3.2024 bychom měli udělat radost ženám kolem sebe a jelikož květinou ženě vždy vykouzlíte úsměv na rtu, zvolte tuto variantu a nechte jim zaslat kytice s dovozem a tak znásobit překvapení.

  více informací
 • ALSTROMERIE

  ALSTROMERIE

  16.2.2024

  Alstromerie, nebo také boubelka či peruánské lilie jsou nádherné květiny původem z Jižní Ameriky. Jejich květy jsou velmi živé, ale zároveň jemné a jejich velká výhoda je, že vykvétají postupně. Působí elegantně a proto jsou velmi oblíbenou volbou jako gr

  více informací
 • Růže všech barev

  Růže všech barev

  4.1.2024

  Růže, symbol lásky, v dnešní době nejvyhledávanější květinou pro všechny možné příležitosti od svatby, narozenin, jen tak pro radost nebo na Valentýna, ale i na pohřeb. Sama o sobě je velmi elegantní, jednoduchá, ale přesto tak bohatá květina plná emocí.

  více informací
 • Dárkové poukazy k Vánocům

  Dárkové poukazy k Vánocům

  29.11.2023

  Darujte dárkový poukaz na vánoce. Můžete obdržet i s věnováním, vše v elektronické podobě s možností vlastního tisku a uplatnit lze na našem eshopu.

  více informací
 • Vánoční nabídka na prodejně

  Vánoční nabídka na prodejně

  29.11.2023

  Na naši prodejně již jsou vánoce v plném proudu. Zastavte se u nás ! Máme v nabídce vánoční stromky v květináči, již brzy řezané, adventní svícny, věnce, dekorace, vánoční hvězdy a mnohé další.

  více informací
 • Vánoční stromečky na prodejně

  Vánoční stromečky na prodejně

  29.11.2023

  Nic neoživí Vánoce jako vůně čerstvého jehličí, zastavte se u nás na prodejně a již nyní si můžete zakoupit vánoční stromečky, nebo větvičky či další dekorace.

  více informací
 • Kytice bez starostí

  Kytice bez starostí

  25.9.2023

  Někdo z Vašich blízkých slaví svátek, narozeniny, jubileum, pracovní či osobní úspěch a Vy u toho nemůžete být nebo jej chcete překvapit? Je to možné, nechte to na nás, objednejte z pohodlí domova a my doručíme včas obdarovnému.

  více informací
 • Novinka v ESHOP nabídce - GERBERY

  Novinka v ESHOP nabídce - GERBERY

  24.5.2023

  Gerbery, květiny, které kromě toho, že jsou unikátní svými sytým a výrazným zbarvením, umí také vyjádřit optimismus, štěstí nebo radost. Kytice gerber je velmi variabilní a dá se použít při více příležitostech. Tak neváhejte a objednejte!

  více informací
 • Blíží se konec školního roku

  Blíží se konec školního roku

  24.5.2023

  Blíží se konec školního roku a Vy a Vaše děti bude již užívat brzkou letní dovolenou a nevíte, jak poděkovat? Co takhle objednat paní učitelce, ředitelce, vychovatelce, asistentce nebo spolužačce kytici s kartičkou věnování přímo do vlastních rukou /do šk

  více informací
 • Valentýn klepe na dveře

  Valentýn klepe na dveře

  31.1.2023

  Blíží se Valentýn, objednávejte kytice s předstihem nejen pro své drahé polovičky. Kytice vykouzlí úsměv všem a zároveň je více než tisíc slov...Dárkové kytice, kulaté, míchané, růže...velký výběr.

  více informací
 • NOVINKA na našem ESHOPU

  NOVINKA na našem ESHOPU

  21.4.2022

  Připravili jsme si pro Vás novou jarní svěží kytici plnou barev a jarní nálady. Pryskyřník, frézie, tulipány, eucalyptus a další...Prozkoumejte nabídku a objednejte si kytici z pohodlí domova. Potěší všechny.

  více informací
 • DEN MATEK 8.5.2022

  DEN MATEK 8.5.2022

  21.4.2022

  Den matek 8.5. 2022 se blíží, nezapomeňte udělat radost právě té své mamince nebo mamince svých děti - Vaší přítelkyni nebo manželce. Vyberte jednu z našich dárkových kytic podle toho, jaká je její oblíbená a nechte ji překvapit kyticí v daný den s doruče

  více informací
 • Kamenná prodejna

  Kamenná prodejna

  12.7.2021

  Vážení zákazníci, spustili jsme i nové webové stránky naší kamenné prodejny ve Frýdku-Místku. Budeme rádi když se u nás zastavíte i osobně. Máme otevřeno od pondělí do neděle, další info naleznete zde: www.zahradnictvikrhut.cz

  více informací