Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).

Novinky

 • Dárkové poukazy k Vánocům

  Dárkové poukazy k Vánocům

  24.11.2021

  Darujte dárkový poukaz na vánoce. Můžete obdržet i s věnováním, vše v elektronické podobě s možností vlastního tisku a uplatnit lze na našem eshopu.

  více informací
 • Vánoční nabídka na prodejně

  Vánoční nabídka na prodejně

  24.11.2021

  Přichází doba, kdy zapálíme první svíčku na adventním svícnu a my jsme si pro Vás na naši prodejně připravili již vánoční nabídku, tématické koutky a vánoční stromečky v květináči. To vše a mnohem více. Zastavte se u nás!

  více informací
 • Růže všech barev

  Růže všech barev

  20.8.2021

  Růže, symbol lásky, v dnešní době nejvyhledávanější květinou pro všechny možné příležitosti od svatby, narozenin, jen tak pro radost nebo na Valentýna, ale i na pohřeb. Sama o sobě je velmi elegantní, jednoduchá, ale přesto tak bohatá květina plná emocí.

  více informací
 • FLOWER BOX

  FLOWER BOX

  12.7.2021

  Źe neznáte flower box? Tak vyzkoušejte. Flower box v překladu květinový box je nový moderní a elegantní způsob jako originálně darovat květiny. Box obsahuje řezané květiny, které jsou naaranžovány do hmoty umístěné v boxu. To musíte mít!

  více informací
 • Kamenná prodejna

  Kamenná prodejna

  12.7.2021

  Vážení zákazníci, spustili jsme i nové webové stránky naší kamenné prodejny ve Frýdku-Místku. Budeme rádi když se u nás zastavíte i osobně. Máme otevřeno od pondělí do neděle, další info naleznete zde: www.zahradnictvikrhut.cz

  více informací
 • Kytice bez starostí

  Kytice bez starostí

  12.7.2021

  Plánujete dovolenou nebo jste pracovně pryč zrovna když někdo z Vašich blízkých slaví třeba narozeniny nebo má svátek? Objednejte z pohodlí domova dárkovou kytici včetně věnování až do domu.

  více informací