Novinky

 • Chryzantémy hrají barvami

  Chryzantémy hrají barvami

  20.9.2022

  Hledáte-li jednu z nejvhodnějších květin do podzimních truhlíků, pak je chryzantéma na pomylslné vítězné pozici zrovna v tomto odvětví. Chryzantémy jsou velmi všestranné květiny obvzláště na podzim. U nás si vyberete řezanou kytici přímo domů.

  více informací
 • Růže všech barev

  Růže všech barev

  12.7.2022

  Růže, symbol lásky, v dnešní době nejvyhledávanější květinou pro všechny možné příležitosti od svatby, narozenin, jen tak pro radost nebo na Valentýna, ale i na pohřeb. Sama o sobě je velmi elegantní, jednoduchá, ale přesto tak bohatá květina plná emocí.

  více informací
 • NOVINKA na našem ESHOPU

  NOVINKA na našem ESHOPU

  21.4.2022

  Připravili jsme si pro Vás novou jarní svěží kytici plnou barev a jarní nálady. Pryskyřník, frézie, tulipány, eucalyptus a další...Prozkoumejte nabídku a objednejte si kytici z pohodlí domova. Potěší všechny.

  více informací
 • DEN MATEK 8.5.2022

  DEN MATEK 8.5.2022

  21.4.2022

  Den matek 8.5. 2022 se blíží, nezapomeňte udělat radost právě té své mamince nebo mamince svých děti - Vaší přítelkyni nebo manželce. Vyberte jednu z našich dárkových kytic podle toho, jaká je její oblíbená a nechte ji překvapit kyticí v daný den s doruče

  více informací
 • Kytice bez starostí

  Kytice bez starostí

  6.4.2022

  Někdo z Vašich blízkých slaví svátek, narozeniny, jubileum, pracovní či osobní úspěch a Vy u toho nemůžete být nebo jej chcete překvapit? Je to možné, nechte to na nás, objednejte z pohodlí domova a my doručíme včas obdarovnému.

  více informací
 • Tulipány v nabídce

  Tulipány v nabídce

  15.3.2022

  Tulipány opět v nabídce online. Tulipány, jednoznačně patří mezi velmi oblíbený symbol jara. V prodeji jsou v době jejich sezóny mezi prosincem a dubnem. Jsou vhodné pro všechny příležitosti a potěší snad všechny věkové ročníky. Jejich barevná pestrost a

  více informací
 • MDŽ 8.3.2022

  MDŽ 8.3.2022

  1.3.2022

  Blíží se Mezinárodní den žen, v tento den, tj.8.3.2022 bychom měli udělat radost ženám kolem sebe a jelikož květinou ženě vždy vykouzlíte úsměv na rtu, zvolte tuto variantu a nechte jim zaslat kytice s dovozem a tak znásobit překvapení.

  více informací
 • Valentýn klepe na dveře

  Valentýn klepe na dveře

  2.2.2022

  Blíží se Valentýn, objednávejte kytice s předstihem nejen pro své drahé polovičky. Kytice vykouzlí úsměv všem a zároveň je více než tisíc slov...Dárkové kytice, kulaté, míchané, růže...velký výběr.

  více informací
 • Dárkové poukazy k Vánocům

  Dárkové poukazy k Vánocům

  24.11.2021

  Darujte dárkový poukaz na vánoce. Můžete obdržet i s věnováním, vše v elektronické podobě s možností vlastního tisku a uplatnit lze na našem eshopu.

  více informací
 • Vánoční nabídka na prodejně

  Vánoční nabídka na prodejně

  24.11.2021

  Přichází doba, kdy zapálíme první svíčku na adventním svícnu a my jsme si pro Vás na naši prodejně připravili již vánoční nabídku, tématické koutky a vánoční stromečky v květináči. To vše a mnohem více. Zastavte se u nás!

  více informací
 • FLOWER BOX

  FLOWER BOX

  12.7.2021

  Źe neznáte flower box? Tak vyzkoušejte. Flower box v překladu květinový box je nový moderní a elegantní způsob jako originálně darovat květiny. Box obsahuje řezané květiny, které jsou naaranžovány do hmoty umístěné v boxu. To musíte mít!

  více informací
 • Kamenná prodejna

  Kamenná prodejna

  12.7.2021

  Vážení zákazníci, spustili jsme i nové webové stránky naší kamenné prodejny ve Frýdku-Místku. Budeme rádi když se u nás zastavíte i osobně. Máme otevřeno od pondělí do neděle, další info naleznete zde: www.zahradnictvikrhut.cz

  více informací