Inspirace od nás

Jaro je tady! Zima se tu pomalu ani letos neukázala a už tu máme téměř 15 stupnů. Jaro letos přijde asi dříve než obvykle. Sluníčko vídáme čím dál tím více a na našich zahradách, v domácnostech, polích i lesích se můžeme těšit na spoustu barev. Venku nás potěší krásně barevně rozkvétající stromy a keře, jarní kytky v trávě, postupně se začínající zelená tráva a mnoho dalšího. Krom toho na nás po lehkém zimním zahradním odpočinku bude čekat hromada práce s přípravou zahrádky a trávníku na nádcházející sezónu.

Je potřeba si udělat zásoby semínek pro pěstování, které ve vhodnou chvíli zasadíme. Rozvrhnout si zahrádku, kde a co a jak zasadíme. U nás na kamenné pobočce naleznete velký výběr tohoto sortimentu, keře, stromky, sazenice, semínka, hnojiva a prostě vše co je třeba.


 

 

 

A nejen zahrádka potřebuje dostat novou energii, ale také je fajn si jarně naladit i interiér svého domova. Zde vložíme nějakou inspiraci z našich tématických koutků v zahradnictví. Doufáme, že se u nás zastavíte podívat se a věříme, že si každý najde právě to co potřebuje u sebe doma.

Máme například:

  • cibuloviny - tulipány, narcisy, krokusy
  • petrklíče
  • semena zeleniny a květin
  • substráty na výsev a množení
  • květináče, truhlíky, hnojiva a další...

A ke správné jarní výzdobě patří i kytice čerstvě řezaných jarních květin, například nádherně zbarvené holandské tulipány. Ty a mnohé další najdete na našem eshopu - ZDE TULIPÁNY