Růže bílá

Růže, symbol lásky, v dnešní době nejvyhledávanější květinou pro všechny možné příležitosti od svatby, narozenin, jen tak pro radost nebo na Valentýna, ale i na pohřeb. Sama o sobě je velmi elegantní, jednoduchá, ale přesto tak bohatá květina plná emocí. Celý popis

Růže bílá - malá kytice

Malá kytice růží obsahuje 3 květy a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost bílá.

290
252,17 Kč bez DPH

Růže bílá - střední kytice

Střední kytice růží obsahuje 5 květů a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost bílá.

430
373,91 Kč bez DPH

Růže bílá - velká kytice

Velká kytice růží obsahuje 10 květů a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost bílá.

820
713,04 Kč bez DPH

Růže bílá - volitelný počet květů

Tato kytice růží obsahuje Vámi zvolený počet květů a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost bílá. Zvolte si, kolik květů budete chtít v kytici.

85
73,91 Kč bez DPH

Popis

Růže, symbol lásky, v dnešní době nejvyhledávanější květinou pro všechny možné příležitosti od svatby, narozenin, jen tak pro radost nebo na Valentýna, ale i na pohřeb. Sama o sobě je velmi elegantní, jednoduchá, ale přesto tak bohatá květina plná emocí. Je vhodné ji darovat jak samotně, tak v kombinaci, nebo v kytici s věnováním. Má několik barevných variant, v našem eshopu zpravidla vždy najdete růže červené, růžové a bílé, ostatní barevnost převážně na prodejně. Růže jsou charakteristické také svojí jemnou květinovou vůní, která je velmi vyhledávána i jako inspirace či základ pro například parfémy nebo esenciální oleje. Jsou mimo jiné vhodné i jako dekorace na sváteční stůl. 

Tato verze je verze bílá. Kytice obsahuje určitý počet květů dle zvolené velikosti a je opatřena krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační. 

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. 

Jak se starat o růže:

Jakmile kytici obdržíte, před vložením do vázy otrhejte listy, které by zůstaly ve vodě, aby neuhnívaly. Zastřihněte šikmo stonek zrhuba 2-3 cm. Do vázy dejte 3/4 vody. Každé 2 dny vodu vylejte a vyměňte a co 2-3 dny opět zkraťte stonek. Doproučujeme také přidat do vody výživu. Růže má opravdu dlouhou životnost při správné péči a i po usušení je krásná.