Smuteční aranžmá - srdce

Jedna se o smuteční aranžmá ve tvaru srdce. Její složení je většinou z růží, chryzantém či kombinace nebo jiných vhodných smutečních květin. Jsou doplněny a stuhu. Celý popis

Smuteční vazba - srdce malé Červeno- bílé

Velmi elegantní kondolenční aranžmá do ruky či na položení na hrob či rakev. Průměr 30- 40cm. Barva červeno bílá.

1 200
1 043,48 Kč bez DPH

Smuteční vazba - srdce velké Červeno - bílé

Velmi elegantní kondolenční aranžmá do ruky či na položení na hrob či rakev. Průměr cca 80 cm.Barva červeno bílá.

4 800
4 173,91 Kč bez DPH

Smuteční vazba - srdce malé Volitelná barva

Velmi elegantní kondolenční aranžmá do ruky či na položení na hrob či rakev. Průměr 30- 40cm. Pro aktuálně dostupné barvy nás kontaktujte na telefonu a do poznámky napište jakou barevnou kombinaci preferujete.

1 200
1 043,48 Kč bez DPH

Smuteční vazba - srdce velké Volitelná barva

Velmi elegantní kondolenční aranžmá do ruky či na položení na hrob či rakev. Průměr cca 80 cm. Pro aktuálně dostupné barvy nás kontaktujte na telefonu a do poznámky napište jakou barevnou kombinaci preferujete.

4 800
4 173,91 Kč bez DPH

Popis

Jedna se o smuteční aranžmá ve tvaru srdce. Její složení je většinou z růží, chryzantém či kombinace nebo jiných vhodných smutečních květin. Jsou doplněny a stuhu. Vyberte si ze dvou cenových variant. Pokud máte přání o barvě stuhy napište nám do poznámky nebo zavolejte. Smuteční květinové dary jsou jedním ze způsobů posledního rozloučení s naším blízkým nebo figurují jako vzpomínka na zesnulé. V nabídce máme hned několik typů smutečního aranžmá či vazby, jednat se může o smuteční kytice na položení, kytice na rakev či smuteční věnce či další aranžmá. 

Toto smuteční aranžmá ve tvaru srdce je vždy originál a její složení se může lišit. Nicméně kvalita je vždy 100% a čerstvá .

Vyberte si ze 2 cenových variant a velikostí. Fotky jsou ilustrační.