Smuteční aranžmá - trojúhelník

Jedna se o smuteční aranžmá ve tvaru trojúhelníku. Její složení je většinou z růží, chryzantém či kombinace nebo jiných vhodných smutečních květin. Jsou doplněny a stuhu. Vyberte si ze třech cenových variant. Celý popis

Smuteční aranžmá - trojúhelník Červeno-bílý

Velmi elegantní kondolenční aranžmá do ruky či na položení na hrob či rakev. Výška aranžmá cca 80-90 cm. Barva červeno bílá.

1 600
1 391,30 Kč bez DPH

Smuteční aranžmá - trojúhelník Volitelná barva

Velmi elegantní kondolenční aranžmá do ruky či na položení na hrob či rakev. Výška aranžmá cca 80-90 cm. Pro aktuálně dostupné barvy nás kontaktujte na telefonu a do poznámky napište jakou barevnou kombinaci preferujete.

1 600
1 391,30 Kč bez DPH

Popis

Jedna se o smuteční aranžmá ve tvaru trojúhelníku. Její složení je většinou z růží, chryzantém či kombinace nebo jiných vhodných smutečních květin. Jsou doplněny a stuhu. Možnost volby barvy stuhy i vlastní text. Výška tohoto aranžmá je cca 80-90cm v průměru. Smuteční květinové dary jsou jedním ze způsobů posledního rozloučení s naším blízkým nebo figurují jako vzpomínka na zesnulé. V nabídce máme hned několik typů smutečního aranžmá či vazby, jednat se může o smuteční kytice na položení, kytice na rakev či smuteční věnce či další aranžmá. 

Toto smuteční aranžmá ve tvaru trojúhelníku je vždy originál a její složení se může lišit. Nicméně kvalita je vždy 100% a čerstvá .

Fotky jsou ilustrační.