Smuteční aranžmá - věnec

Jedna se o smuteční aranžmá klasického tvaru věnce. Nejvyhledávanější aranžmá na hroby či pohřby. Její složení je většinou z růží, chryzantém či kombinace nebo jiných vhodných smutečních květin. Celý popis

Smuteční aranžmá - věnec malý Červeno- bílý

Velmi elegantní kondolenční aranžmá vhodné na položení na hrob či rakev. Průměr věnce 40 cm. Barva červeno bílá.

950
785,12 Kč bez DPH

Smuteční aranžmá - věnec velký Červeno - bílý

Velmi elegantní kondolenční aranžmá vhodné na položení na hrob či rakev. Průměr věnce 90 cm. Barva červeno bílá.

2 000
1 652,89 Kč bez DPH

Smuteční aranžmá - věnec malý Volitelná barva

Velmi elegantní kondolenční aranžmá vhodné na položení na hrob či rakev. Průměr věnce 40 cm. Barva volitelná. Pro aktuálně dostupné barvy nás kontaktujte na telefonu a do poznámky napište jakou barevnou kombinaci preferujete.

950
785,12 Kč bez DPH

Smuteční aranžmá - věnec velký Volitelná barva

Velmi elegantní kondolenční aranžmá vhodné na položení na hrob či rakev. Průměr věnce 90 cm. Barva volitelná. Pro aktuálně dostupné barvy nás kontaktujte na telefonu a do poznámky napište jakou barevnou kombinaci preferujete.

2 000
1 652,89 Kč bez DPH

Popis

Jedna se o smuteční aranžmá klasického tvaru věnce. Nejvyhledávanější aranžmá na hroby či pohřby.  Její složení je většinou z růží, chryzantém či kombinace nebo jiných vhodných smutečních květin. Jsou doplněny a stuhu. Vyberte si ze dvou variant. Možnost volby barvy stuhy i vlastní text. Smuteční květinové dary jsou jedním ze způsobů posledního rozloučení s naším blízkým nebo figurují jako vzpomínka na zesnulé. V nabídce máme hned několik typů smutečního aranžmá či vazby, jednat se může o smuteční kytice na položení, kytice na rakev či smuteční věnce či další aranžmá. 

Toto smuteční aranžmá věnce je vždy originál a její složení se může lišit. Nicméně kvalita je vždy 100% a čerstvá .

Vyberte si ze 2 velikostí. Malý s průměrem 40cm a velký s průměrem 90cm. Fotky jsou ilustrační.