Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).

Kontaktní formuláře

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro kontaktní formuláře

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Zahradnictví Krhut (kvetiny-fm.cz) IČ: 12666700 DIČ: CZ6801130600, se sídlem Slezská 1081, Frýdek-Místek, 738 01 (dále jen “Správce”), aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen “zákon o ochraně osobních údajů”) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • název společnosti
  • adresa
  • e-mail
  • telefon
 2. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány pro účely komunikace se zákazníkem, zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 2 let nebo do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.
 3. Osobní údaje bude správce zpracovávat automaticky i manuálně přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále zpracovatelů pověřených správcem.
 4. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovným souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info@kvetinyfm.cz nebo na sídlo firmy.
 5. Vezměte prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobích údajů máte právo: