Tulipány

Tulipány, jednoznačně patří mezi velmi oblíbený symbol jara. V prodeji jsou v době jejich sezóny mezi prosincem a dubnem. Jsou vhodné pro všechny příležitosti a potěší snad všechny věkové ročníky. Jejich barevná pestrost a možnost kombinace je lahoda pro oči. Celý popis

Tulipány - malá kytice

Malá kytice tulipánů obsahuje 7 květů a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost tulipánů se vždy liší dle aktuální čerstvé dostupné nabídky.

250
206,61 Kč bez DPH

Tulipány - střední kytice

Střední kytice tulipánů obsahuje 12 květů a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost tulipánů se vždy liší dle aktuální čerstvé dostupné nabídky.

500
413,22 Kč bez DPH

Tulipány - velká kytice

Velká kytice tulipánů obsahuje 21 květů a vázací stuhu, která bude sladěna ke kytici. Barevnost tulipánů se vždy liší dle aktuální čerstvé dostupné nabídky.

980
809,92 Kč bez DPH

Popis

Tulipány, jednoznačně patří mezi velmi oblíbený symbol jara. V prodeji jsou v době jejich sezóny mezi prosincem a dubnem. Jsou vhodné pro všechny příležitosti a potěší snad všechny věkové ročníky. Jejich barevná pestrost a možnost kombinace je lahoda pro oči a zároveň nádherně provoní místnost.

Kytice obsahuje určitý počet květů dle zvolené velikosti a je opatřena krásnou barevně sladěnou vázací stuhou. Fotky jsou ilustrační.

Květiny jsou vždy čerstvé a tak nebudete nikdy zklamáni. Barevnost se liší vždy dle denní nabídky, pokud preferujete nějakou konkrétní barvu kontaktujte nás předem telefonicky nebo jej uveďte do poznámky v objednávce. Pokud to bude možné vyhovíme Vašim požadavkům. V případě, že v nabídce budou jiné barevné varianty, bude Vámi objednaná květina obsahovat právě ty. 

Tulipány nám nabízí pestrou barevnou škálu, jako například: žluté, červené, sněhobílé, růžové, fialové, červeno žluté a mnohé další.

Jak se starat o tulipány:

Jakmile kytici obdržíte, před vložením do vázy její stonky zařízněte šikmo ostrým nožem. Vložte do čisté vázy s chladnou vodou ( nejlépe 1/3 naplněnou). Můžete přidat výživu pro květiny. Tulipány vydrží déle na chladnějším místě s dostatkem vody. Pokud byste chtěli tulipány pak dále zpracovávat či dekorovat, nechejte je pár hodin bez vody.