Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).

Přípravky proti houbovým chorobám

Patří do skupiny výrobků řady Zdravá® zahrada, jenž jsou určeny k spolehlivé likvidaci škůdců. Neobsahují umělé chemikálie, pouze účinné látky přírodního původu. Biologický prostředek k podpoře zdravotního stavu rostlin s výrazným vedlejším účinkem proti houbovým chorobám ze skupiny padlí.
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Discus je postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k ošetření jabloní proti strupovitosti jabloně a padlí jabloňovému, révy vinné proti padlí révovému.
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Kontaktní fungicidní přípravek, který je možné používat k preventivní ochraně proti širokému spektru houbových chorob. Brambory - Plíseň bramborová, Cibule - Plíseň cibulová, Rajčata - Septorióza.
41 Kč 33,88 Kč bez DPH
Měďnatý kontaktní fungicid na všechny houbové choroby k postřiku ovocných i okrasných rostlin
28 Kč 23,14 Kč bez DPH
Širokospektrální fungicidní přípravek ve formě smáčitelného prášku k ochraně proti houbovým a bakteriálním chorobám rostlin (např. plíseň bramborová, kadeřavost broskvoní a jiné).
36 Kč 29,75 Kč bez DPH
Fungicidní přípravek k ochraně zeleniny proti houbovým chorobám (např. čerň rajčatová, hnědá skvrnitost papriky, padlí okurky, sypavky rodu Lophodermium na borovicích)
83 Kč 68,60 Kč bez DPH
Patří mezi nejkoncentrovanější zdroje síry v roztokové formě, které je výborně přijatelná rostlinami. Je zdrojem draslíku. Díky obsahu polysulfidické síry, tak potlačuje výskyt původců houbových chorob a zároveň omezuje výskyt některých živočišných škůdců (háďátka).
73 Kč 60,33 Kč bez DPH
Účinkuje proti celé řadě houbových chorob: padlí jabloňové, strupovitost, padlí jahodníkové, padlí révové, strupovitost jabloně a hrušně, skvrnitost listů třešně a višně, moniliová spála višně, rzi a červené skvrnitosti slivoně, atd.
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Souprava dvou fungicidů (Bellis a Scala) na ošetření jabloní proti strupovitosti, padlí a proti skládkovým chorobám jádrovin.
264 Kč 218,18 Kč bez DPH